ДОДЕЛА ДИПЛОМА РЕГИОНАЛНОГ ЦЕНТРА ЗА ТАЛЕНТЕ ЧАЧАК

У четвртак, 27. јуна  2024. године, у 18.00 часова, на Факултету техничких наука у Чачку, одржана је  свечана додела диплома и књига награђеним полазницима  Регионалног центра за таленте Чачак  .

Поред ученика основних и средњих  школа  Моравичког округа, рад Центра препознат је и од стране ученика и професора основних и средњих  школа у Вршцу, Прибоју, Пожеги и Београду који су се у школској 2023/2024. години такмичили под окриљем Регионалног центра за таленте Чачак

Регионални центар за таленте Чачак је у овом циклусу рада, школској 2023/2024 години имао је преко четири стотине полазника. На неко од државних такмичења пласирало се сто седамдесет четири ученика.

Осамдесет девет полазника је освојило неку од прве три државне награде у различитим дисциплинама, док је у категорији специјалних награда које подразумевају израду и одбрану истраживачког рада, освојено шездесет  две  диплома у 14  различитих  дисциплина.