Почетак рада центра

Регионални центар за таленте Чачак започео је са својим активностима у новој школској 2018/19. години. Организовани су уводни састанци и упознавање ментора и полазника Центра. У оквиру својих редовних активности и рада са надареним ученицима, Регионални центар организује наставу за полазнике суботом и недељом. Високообразовне и образовноваспитне установе Моравичког округа показале су велико разумевање за младе људе жељне знања, па ће се, као и до сада, све радионице одржавати у учионицама Агрономског факултета, Техничког факултета и Центра за стручно усавршавање у Чачку, као и у чачанским, ивањичким и горњомилановачким основним и средњим школама. Надамо се да ће и ова генерација успешно наставити да корача стазама свих претходних.